Turistický oddíl pro děti

Výpravy do přírody jsme s dětmi začali podnikat v roce 2006. Pravidelně jednou za dva týdny v sobotu nebo v neděli jsme vyráželi do blízkých lesů nebo na louky a hráli hry, nebo jsme podnikali vycházky na zajímavá místa v okolí Chocerad.  Naším cílem není ujít spoustu kilometrů, ale užít si pobyt venku. Od školního roku 2013/2014 jsme se rozhodli víkendové výpravy nahradit pravidelnými každotýdenními schůzkami:

Schůzky: každý pátek 14 – 16.30 hodin

Sraz: u Rodinného centra Sluníčko

Program schůzek:

• přednostně pobyt venku – hry na hřišti, na louce, v lese, vycházky do blízkého okolí
  • v případě nepříznivého počasí – hry v sokolovně, popř. ve Sluníčku

Děti se hravou formou učí poznávat přírodu, zálesácké dovednosti, pohybovat se  a orientovat v terénu…

Podporujeme spolupráci a hezké vztahy, zdravé sebevědomí – každé dítě v něčem vyniká.

Vedoucí oddílu

Klára Růžičková, Vendula Martínková, Antonín Šimek

Zveme děti od 6 do 14 let - přijďte mezi nás

!!!Je nutné se předem přihlásit!!!

Kontakt: Klára Růžičková, tel.: 606 473 463, e-mail: zp@chocerady.cz

Platba: 400 Kč na školní rok (členský příspěvek, oddílový příspěvěk, pojištění)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

fotky z výletu 18.6.2017 a spaní 23.6.2017 najdete zde:icer.rajce.idnes.cz/