Rekonstrukce malého sálu

ČERVENEC A SRPEN 2021

Koncem srpna máme definitivně hotovo - položená lamino podlaha a olištování. Můžeme začít cvičit a pořádat různé akce. Mimo kulturních třeba i jako volební místnost pro okrsek 1 v Choceradech. Vyberte si akci a přijďte se podívat.

KVĚTEN A ČERVEN 2021

Podlaha je hotová a moc pěkná!!! Ale ještě na ni přijde položit laminová podlaha, na okna nové záclony, do výlohy neprůhledná folie, a ještě spousta drobností a maličkostí, ale už se moc těšíme, až vám to všechno ukážeme.

Tak se uvidíme 25.6.2021 na NOCI SOKOLOVEN !!!

BŘEZEN A DUBEN 2021

Probíhají práce v technické místnosti - vodoinstalace, elektroinstalace, omítky, štukování, dlažba, výmalba; koncem dubna výmalba celého sálu a vstupní chodby; vyklizení prostoru (kde se všechny ty věci vzaly?) a příprava na předání místnosti podlahářské firmě.

LEDEN A ÚNOR 2021

Kamna fungují, bohužel ze dvou darovaných pouze jedny, ale možná to bude dostačující. Zatím zavlažujeme. Dotaci od obce jsme získali v plné výši, moc děkujeme.

LISTOPAD A PROSINEC 2020

Ve výklencích pod okny a na protější stěně je položená dlažba, kamna jsou též na místě, zbývá složit a zapojit. Požádali jsme o mimořádně navýšenou dotaci na zhotovení podlahy.

ZÁŘÍ A ŘÍJEN 2020

A práce pokračují - byly vybetonovány výklenky do úrovně budoucí podlahy, dozděno zvenku kolem výlohy. Do zimy se ještě chystáme obložit výklenky dlažbou a přivézt, usadit a zapojit akumulační kamna. Dále připravujeme rozpočet na dřevěnou podlahu, která by se měla realizovat na jaře. Stejně tak malování a finální úpravu osvětlení necháváme na jaro.

ČERVENEC A SRPEN 2020

V průběhu letních měsíců byly osazeny nové dveře, dále je dokončené štukování vnitřních stěn.

ČERVEN 2020

V rámci celostátní akce Noc sokoloven jsme v pátek 12.6.2020 otevřeli veřejnosti tento prostor k prohlédnutí, zároveň bylo možné shlédnout výstavu fotografií proběhlých prací. Další nás ještě čeká: doštukovat omítky, vymalovat, obrousit a natřít okna, dokončit elektroinstalaci, udělat dřevěnou podlahu, osadit nové dveře (již jsou ve výrobě na zakázku), vymalovat chodbu, pořídit stoly a židle, položit koberec.

KVĚTEN 2020

V polovině května jsme převzali stavbu od firmy a v současné době doděláváme další práce, abychom vám mohli prostory v červnu na akci NOC SOKOLOVEN ukázat i s výstavou fotografií rekonstrukčních prací.

BŘEZEN 2020

Podařilo se nám připravit stěny pro další práce - velice děkuji všem, kteří se na pracech podíleli. Stavbu jsme opět předali stavební firmě, na řadě teď budou přizdívky a omítka. My ještě budeme muset připravit další kabely na elektřinu. Ale už se moc těšíme na výsledek. Doufejme, že omezení současné době moc práce nezkomplikuje.

ÚNOR 2020

Podlahy jsou hotové, nyní se budou muset očistit zdi - odstranit staré omítky a zbytky asfaltové izolace - to je práce pro členy v rámci brigád, po vyschnutí betonové podlahy bude moci pokračovat stavební firma v dalších opravách.

PROSINEC 2019

Začátkem prosince jsme předali stavbu vybrané stavební firmě, po položení první betonové vrstvy nás ještě svépomocí čekají elektrické rozvody a úprava stěn k dalším stavebním pracem.

ZÁŘÍ 2019

Už máme vybráno!!! Výběrové řízení vyhrála firma Stavby Kocábek. Během tohoto měsíce bychom měli podepsat smlouvu.

------------------------------------------------------------

Tělocvičná jednota Sokol Chocerady požádala počátkem letošního roku o dotaci ze Středočeského fondu sportu, volného času a primární prevence na stavební úpravy sálu v přízemí (vlevo od vstupních dveří) a potěšilo nás, že dotace ve výši 144.000 Kč byla přiznána. Místnost by měla po dokončení sloužit pro cvičení, jako zázemí společenských akcí a klubovna, např. pro dětské oddíly.  Malý sál je přiměřený svou kapacitou a snadností vytápění v zimním období pro všechny stávající činnosti Sokola a jeho obnova otevře možnost dále rozšířit nabídku sokolských aktivit pro veřejnost.

Během května a června probíhaly přípravné práce financované z vlastních zdrojů spolku. Najatí pracovníci bourali nerovnou betonovou podlahu a vlhké přizdívky a prohlubovali terén. Chystá se ještě dokončení elektroinstalace.

Máme vypsané výběrové řízení na dotované práce - odvětraná podlaha, přizdívky s  provětrávanou dutinou, aby se z místnosti odstranila vlhkost a omítky.