XVI. všesokolský slet se bude konat ve dnech 1. - 7. 7. 2018.
Program sletového týdne a další informace k nahlédnutí zde: slet.sokol.eu/
 
V naší jednotě nacvičujeme skladbu Ženobraní autorek Kateřiny Matušínské a Magdalény Matušínské. 
Pokud se chcete na skladbu podívat už teď, můžete zde: www.zbarakova.cz/slet/8-zenobrani.html
 
OBLASTNÍ SLET V BRANDÝSE n.L. máme zdárně za sebou a teď už zbývá pět nácviků do hlavního sletu, tak trénovat, trénovat a zase trénovat.
zde jsou fotky a videa z Brandýsa n. L.: fotky IvoA   fotky Milan
 

SLETOVÝ TÝDEN UŽ MÁME TAKÉ ZA SEBOU, VŠE SE NÁM POVEDLO, POČASÍ VYŠLO A NÁM ZŮSTALY NEJEN NÁDHERNÉ ZÁŽITKY A VZPOMÍNKY, ALE TAKÉ CHUŤ DO DALŠÍCH TAKOVÝCH AKCÍ. S NAŠÍ SKLADBOU JEŠTĚ V LETOŠNÍM ROCE VYSTOUPÍME NA AKCI SAMECHOVSKÝCH HASIČŮ 21.7.2018 A NA CHOCERADSKÉ POUTI 11.8.2018. A PAK ORANŽOVÉ ŠATY SCHOVÁME DO SKŘÍNĚ (TŘEBA SE NĚKDY BUDOU NA NĚCO HODIT) A BUDEME SE TĚŠIT NA DALŠÍ SLET.