XVI. všesokolský slet se bude konat ve dnech 1. - 7. 7. 2018.
Program sletového týdne a další informace k nahlédnutí zde: slet.sokol.eu/

V naší jednotě nacvičujeme skladbu Ženobraní autorek Kateřiny Matušínské a Magdalény Matušínské.
Pokud se chcete na skladbu podívat už teď, můžete zde: www.zbarakova.cz/slet/8-zenobrani.html

OBLASTNÍ SLET V BRANDÝSE n.L. máme zdárně za sebou a teď už zbývá pět nácviků do hlavního sletu, tak trénovat, trénovat a zase trénovat.
zde jsou fotky a videa z Brandýsa n. L.: fotky IvoA   fotky Milan

SLETOVÝ TÝDEN UŽ MÁME TAKÉ ZA SEBOU, VŠE SE NÁM POVEDLO, POČASÍ VYŠLO A NÁM ZŮSTALY NEJEN NÁDHERNÉ ZÁŽITKY A VZPOMÍNKY, ALE TAKÉ CHUŤ DO DALŠÍCH TAKOVÝCH AKCÍ. S NAŠÍ SKLADBOU JEŠTĚ V LETOŠNÍM ROCE VYSTOUPÍME NA AKCI SAMECHOVSKÝCH HASIČŮ 21.7.2018 A NA CHOCERADSKÉ POUTI 11.8.2018. A PAK ORANŽOVÉ ŠATY SCHOVÁME DO SKŘÍNĚ (TŘEBA SE NĚKDY BUDOU NA NĚCO HODIT) A BUDEME SE TĚŠIT NA DALŠÍ SLET.

DÁREK PRO KATKU A MAJDU

Když se mně dostal do ruky časopis Sokol, jako vždy jsem ho nejprve zběžně prohlédla, ale když jsem došla na oranžově zbarvenou stránku, zbystřila jsem - známá barva, známé šaty, tak jsem se začetla a vám také ten článek posílám.

Za mne jsem byla docela zklamaná textem, ani nevím, kdo to psal, nikdo není podepsaný. Hned jsem napsala mail Amálce, která mi sdělila, že o článku nic neví, ale že pošle fotky, až je bude mít. Asi je stále ještě nemá...

Shodou okolností jsem psala o dva dny dříve Iloně, která vybírala peníze, zda má nějaké zprávy o předání. Neodpověděla vůbec.

Vím, že toho má každý sám dost, ale když nějaká akce začne, měla by se také doháhnout  do úplného konce. Tak vám posílám alespoň odkaz na ten časopis, článek je na stránce 23. Ivča

drive.google.com/file/d/1a6rZq0UeJXOp5tjFoiH7gG7zaq8H9jIi/view